TP-Link 10GBase-SR SFP+ LC modul (TXM431-SR)

TP-Link 10GBase-SR SFP+ LC modul (TXM431-SR)

Broj: 2803064
SFP+ modul TP-LINK TXM431-SR je namijenjen za proširenje mrežne 10 Gb/s Ethernet veze. Cijeli opis
292 Kn
S PDV-om
Dostava MALL

Kod dobavljača

12.7. predviđeno osobno preuzimanje u poslovnici u Zagrebu
Mjesta za preuzimanje
 
13.7. dostava za Zagreb i okolicu
 
13.7. dostava za ostale županije
Broj: 2803064

Opis

TP-Link TXM431-SR SFP+ modul

  • namijenjen za proširenje udaljenosti na 10 Gb/s Ethernet vezi 
  • 10GBASE-SR visokih performansi 850nm multi-mode SFP+ odašiljač
  • podržava Full Duplex, 10G Ethernet veze do 300 m s 50/125 µm ili 33 m s 62,5/125 µm optičkim kabelima
 TP-Link TXM431-SR SFP+ modul

Tehničke specifikacije

Full-Duplex podrška Da
Standard IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
Vrsta optike 50/125 μm ili 62,5/125 μm Multi-mode
Brzina 10 Gb/s
Valna duljina 850 nm
Maksimalna duljina kabela 300 m ili 33 m
Vrsta portala LC/UPC
Kompatibilnost T3700, T2700, T1700 serije prekidača i TX432 
Snaga prijenosa  –1,0 dBm (maksimalno), –7,3 dBm (minimalno)
Moć prihvaćanja 1,0 dBm(maksimalno), –9,9 dBm (minimalno)
Osjetljivost  –11,1 dBm
Napajanje 3,3 V

Jamstvo: 2 godine