Ugreen SC-SC Single Mode Optical Fiber Jumper optički kabel, 5 m

Ugreen SC-SC Single Mode Optical Fiber Jumper optički kabel, 5 m

Broj: 2955361
Ugreen SC-SC Single Mode Optical Fiber Jumper optički kabel duljine 5 m. Cijeli opis
Dostava MALL
35 Kn
S PDV-om

Kod dobavljača

31.1. predviđeno osobno preuzimanje u poslovnici u Zagrebu
Mjesta za preuzimanje
 
1.2. dostava za Zagreb i okolicu
 
1.2. dostava za ostale županije

Broj: 2955361

Opis

Ugreen SC-SC Single Mode Optical Fiber Jumper optički kabel, 5 m

  • Keramička struktura s tri prstena
  • S dvostrukom zaštitom od oštećenja na krajevima priključka
  • Zaštitne navlake za sprečavanje onečišćenja
  • Često korišteni priključni kabeli, optički signal
SC-SC Single Mode Optical Fiber Jumper optički kabel, 5m

Tehničke značajke

Duljina 5 m
Boja plava

Jamstvo: 1 godina