Manta Lovio set za tjesteninu, 3 različita nastavka, nehrđajući čelik, srebrna
Opis
Nastavci za pripremu tjestenine LOVIO
Komplet nastavaka za izradu tjestenine kompatibilan je s kuhinjskim robotom LVSTM02 ChefAssistant Plus LOVIO.
Nastavci omogućuju brzu i jednostavnu izradu svježeg, domaćeg tijesta za različite vrste rezanaca.
Nastavak za špagete
Nastavak za špagete je praktičan i pouzdan dodatak za pripremu tankih i dugih traka tjestenine kod kuće. S ovim nastavkom možete brzo i jednostavno pripremiti svježu tjesteninu s klasičnom talijanskom teksturom, koja vašim jelima dodaje autentičan okus i karakter.
Nastavak za špagete omogućuje vam da prilagodite duljinu i debljinu tjestenine svojim kulinarskim željama, čineći svaki obrok jedinstvenim okusnim iskustvom.
Pripremite domaće fettuccine
Nastavak za fettuccine neprocjenjiv je alat za ljubitelje talijanske kuhinje, koji vam omogućuje jednostavnu i brzu pripremu širokih i plosnatih traka tjestenine s klasičnom teksturom.
S ovim nastavkom kod kuće možete stvoriti vlastitu svježu tjesteninu savršene konzistencije i jedinstvenog okusa te je prilagoditi svojim individualnim kulinarskim željama.
Nastavak za valjanje tijesta
Nastavak za valjanje tijesta, idealan za pripremu tijesta za lazanje, omogućuje ujednačeno i precizno razvaljivanje tijesta na odgovarajuću debljinu.
Zahvaljujući njemu možete brzo i jednostavno pripremiti svježe tijesto za domaće lazanje, zadržavajući nadzor nad njegovom konzistencijom i debljinom.
Sadržaj pakiranja
- 3× nastavak za izradu tjestenine
- Upute za uporabu
Tehničke specifikacije
| Tip proizvoda: | nastavci za oblikovanje tjestenine |
| Kompatibilnost: | LOVIO LVSTM02 ChefAssistant Plus |
| Materijal: | nehrđajući čelik |
| Certifikat: | CE |
| Broj nastavaka: | 3 |
| Namjena: | izrada špageta, fettuccina, lazanja.. |
| Boja: | srebrna |
| Dimenzije (set): | 274 × 214 × 94 mm |
| Dimenzije (pakiranje): | 280 × 220 × 98 mm |
| Težina (set): | 800 g |
| Težina (s pakiranjem): | 1000 g |