Nacon Tour De France 2023 igra (Playstation 5)

Broj: 32742524
Natječite se protiv najboljih vozača u videoigri Tour de France 2023. i pokažite svoj talent za pobjedu! Natječite se u planinskim ili ravničarskim etapama i doživite svu akciju utrke Grande Boucle. Cijeli opis

Opis

Tour De France 2023 igra (Playstation 5)

Krenite na uzbudljivo putovanje u službenoj videoigri Tour de France 2023 u kojoj ćete biciklirati zajedno s vrhunskim vozačima i pokazati svoje vještine te osvojiti poznate Champs-Elysées. Doživite uzbuđenje natjecanja u izazovnim planinskim etapama i uzbudljivim ravnim etapama i uronite u uzbuđenje Grande Bouclea. Započnite svoju novu karijeru u Pro Leader modu i stvorite vlastitog jahača. Odaberite svoju specijalizaciju i fizičke osobine, zatim sudjelujte u utrkama kako biste poboljšali svoje vještine i postali najbolji jahač na svijetu. Osvojite Tour de France 2023 i osvojite prestižne klasične utrke godine.

• U igri Pro Team Mode vodite svoj tim tijekom cijele biciklističke sezone.
  • Pridružite se svjetskoj ljestvici Race of the Moment i natječite se s drugim članovima zajednice kako biste dokazali svoje mjesto među elitom.
  • Na Tour de Franceu vozači sada imaju različite prednosti, povećavajući realizam i raznolikost utrke.
  • S novim tagovima možete se razlikovati od drugih vozača. Pokažite svoj borbeni duh na trkaćoj stazi tako što ćete osvojiti oznaku „super borbe“ i značku najboljeg tima. Doživite realizam utrke jer se vozači sada mogu organizirati u Grupetto kako bi uštedjeli energiju i mirno završili etape. Mogu se pregrupirati i formirati jutarnje bijegove, stvarajući nove izazove za vodeće timove.