Manta SPK0601B100 Argos prijenosni karaoke zvučnik, BT, RGB LED, 100 W
Odlična cijena
Dostava MALL
Opis
Manta ARGOS – zabava bilo gdje, bilo kada!
MANTA
Iznimna snaga od 120 W
Izjemna moč 120W
KARAOKE iskustvo
RGB LED osvetlitev
Pravi bežični stereo
Najnovejši Bluetooth 5.3
Punjiva baterija
Funkcija TWS / Multi Link
RGB LED osvjetljenje
Polnilna baterija
Mikrofon i daljinski upravljač
IPX6 vodoodpornost
Dodatne prednosti ARGOS zvučnika
Dodatne prednosti zvočnika SPK320
Sadržaj paketa
  • zvučnik Manta SPK0601B100 ARGOS
  • bežični mikrofon
  • daljinski upravljač
  • kabel za punjenje/napajanje
  • upute za uporabu
Tehnički detalji
Vrsta zvučnika prijenosni KARAOKE zvučnik
Vlast 100 W RMS (10 000 W PMPO)
Frekvencijski odziv 20 – 20 000 Hz
Bluetooth DA, BT 5.0
RGB LED osvjetljenje DA (nekoliko različitih načina)
Vrsta rasvjete PLAMEN (sprijeda i gore)
Ekvalizator DA (bas i visoki tonovi)
TWS funkcija DA (spajanje dva zvučnika)
Bežični rad DA
Baterija ugrađeni punjač
Trajanje baterije do 7 sati
Vrsta punjenja putem priloženog kabela
Napon DC 5V 2A