Hisense 65A6S TV, 4K UHD, Smart TV, 60Hz
Opis
Zadivljujuća 4K UHD slika
Hisense 65A6S UHD Smart TV donosi izvanredno vizualno iskustvo na 165,10 cm (65") zaslonu s 4K Ultra HD rezolucijom 3840 × 2160. S naprednim AI 4K Upscalerom sav se sadržaj povećava na zadivljujuću 4K kvalitetu, jer modeli dubokog učenja analiziraju teksture i rubove te rekonstruiraju nedostajuće detalje.
Uživajte u živopisnim bojama i izvanrednom kontrastu zahvaljujući podršci za HDR, HDR10, HDR10+ dekodiranje i HLG tehnologiju. Tehnologija Dolby Vision vas vodi dublje u priču s poboljšanom svjetlinom, kontrastom i bojama, dok širok raspon boja (WCG) osigurava čistu izražajnost boja.
Glatko kretanje i poboljšano igranje
Televizor osigurava iznimno glatko kretanje u svakoj sceni s AI Smooth Motion i MEMC tehnikom. Ova kombinacija inteligentno smanjuje zamućenost i podrhtavanje te predviđa sličice u stvarnom vremenu, što osigurava oštar i tečan prikaz, bez obzira pratite li brze sportove ili akcijske filmove.
Nadogradite svoje iskustvo igranja s načinom Game Mode Plus, koji uz podršku za VRR i ALLM na 60 Hz zaslonu održava nisko ulazno kašnjenje, koje iznosi ≤ 10 ms. To osigurava glatko i prirodno igranje, čime su i povremene gaming sesije čiste i responzivne.
Funkcija Game Bar omogućuje vam potpunu kontrolu nad igranjem, jer možete bilo kada provjeriti brzinu sličica, HDR format i status VRR, te brzo prilagoditi postavke, kao što su svjetlina i omjer stranica.
Dubok zvuk i pametne funkcije
Vrhunska zabavna iskustva zaslužuju zvuk koji vas potpuno uranja u događanja. S DTS Virtual:X tehnologijom možete doživjeti potpunu zvučnu imerziju bez oslanjanja na vanjsku zvučnu opremu, jer simulira pravi višesmjerni zvuk, uključujući „stražnje“ i „visinske“ kanale, samo s ugrađenim televizijskim zvučnicima s izlaznom snagom 2 × 10 W.
Televizor pokreće korisničko sučelje VIDAA Smart OS, koje koristi umjetnu inteligenciju za personalizaciju vašeg iskustva i osigurava trenutnu, beskrajnu zabavu. S funkcijom glasovnog upravljanja možete jednostavno pretraživati emisije, prilagođavati glasnoću ili komunicirati s virtualnim asistentima.
Funkcija Share to TV omogućuje jednostavno dijeljenje sadržaja s vašeg uređaja izravno na televizor, dok Ez Play 3.0 pojednostavljuje upravljanje zvučnim načinima Hisense soundbarova putem daljinskog upravljača televizora.
Udobno gledanje i svestrana povezivost
Način Eye Care Mode smanjuje izlaz štetne plave svjetlosti i zagrijava temperaturu boja, što stvara opušteniju sliku koja je manje naporna za oči, istovremeno zadržavajući boje autentičnima. AI Light Sensor automatski prilagođava osvjetljenje zaslona prema ambijentalnom svjetlu, što osigurava optimalnu kvalitetu slike i udobno gledanje danju i noću.
Televizor nudi bogatu povezivost s tri HDMI 2.1 priključka, koji podržavaju ALLM i VRR (60 Hz), a priključak HDMI 3 uključuje i eARC. Dostupni su i USB 2.0 i USB 3.0 priključak za reprodukciju medija.
Za bežičnu povezivost dostupne su Wi-Fi tehnologija (IEEE 802.11a/b/g/n/ac – 2,4G, 5G) i Bluetooth. Ugrađeni digitalni i analogni prijemnik DVB-T2/T/C/S2/S omogućuje prijem različitih televizijskih signala, dok funkcije poput roditeljskog nadzora i tajmera za uštedu energije nadopunjuju korisničko iskustvo.
Glavne značajke
- 165,10 cm (65") 4K UHD zaslon
- Rezolucija 3840 × 2160
- Operativni sustav VIDAA Smart OS
- AI 4K Upscaler i AI Smooth Motion za poboljšanu sliku
- Game Mode Plus s podrškom za VRR i ALLM
- Dolby Vision i DTS Virtual:X zvuk
- Ugrađeni Wi-Fi i Bluetooth
- 3× HDMI 2.1 priključci
Tehnički detalji
| Oznaka modela | 65A6S |
| Serija | A6S |
| Tip televizora | UHD Smart TV |
| Materijal okvira | metal/plastika |
| Boja proizvoda | crna/tamno siva |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja postolja | crna/tamno siva |
| Materijal postolja | metal |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Dijagonala zaslona | 165,10 cm (65") |
| Rezolucija | 3840 × 2160 |
| Kut gledanja (H) | 178 ° |
| Širok raspon boja (WCG) | da |
| Frekvencija | 60 Hz |
| Vrijeme odziva zaslona | 8 ms |
| Tehnologija pozadinskog osvjetljenja | DLED |
| 3D tehnologija | ne |
| 2D u 3D | ne |
| HDR tehnologija | HDR HDR10 HDR10+ dekodiranje |
| HLG tehnologija | da |
| Dolby tehnologija | Dolby Vision |
| Pretvorba u Ultra HD | da |
| MEMC tehnika | da |
| Ulazno kašnjenje u načinu igre | ≤ 10 ms |
| Izlazna zvučna snaga | 2 × 10 W |
| Zvučna tehnologija | DTS Virtual:X DTS Virtual:X dekodiranje |
| Korisnički ekvilizator zvuka | da |
| Ez Play | da |
| TV način | da |
| Reproduktor | video slike audio |
| Korisničko sučelje | VIDAA Smart OS |
| Dijeljenje zaslona | da |
| Dijeljenje sadržaja | DMP/DMR |
| Airplay 2 podrška | da |
| Digitalni i analogni prijemnik | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Roditeljski nadzor | da |
| Osobna videoteka (PVR) | ovisno o lokaciji |
| Vremenski pomak | ovisno o lokaciji |
| Standardno sučelje (CI+) | V 2,0 |
| Priključak HDMI 1 | HDMI 2,1 / ALLM, VRR (60 Hz) |
| Priključak HDMI 2 | HDMI 2,1 / ALLM, VRR (60 Hz) |
| Priključak HDMI 3 | HDMI 2,1 / eARC, ALLM, VRR (60 Hz) |
| Broj priključaka USB 2.0 | 1 |
| Broj priključaka USB 3.0 | 1 |
| Broj S/PDIF izlaza | 1 |
| Broj audio (L/D) ulaza | 1 |
| Broj RF prijemnika | 2 |
| Broj AV ulaza | 1 |
| Broj RJ45 Ethernet priključaka | 1 |
| Wi-Fi tehnologija | IEEE 802.11a/b/g/n/ac – 2,4G, 5G |
| Bluetooth | da |
| Senzor svjetla | da |
| Napon | 100 – 240 V |
| Snaga u stanju pripravnosti | 0,5 W |
| Maksimalna snaga u radnom stanju | 160 W |
| Postolje (DxŠ) | 1008 × 300 mm |
| Mogućnost zidne montaže VESA | 400 × 200 |
| Podržani video formati | AVI MP4 MKV TS FLV WMV MOV WEBM |
| Video kodek | VP8 WMV3 AVC (H.264) MPEG-1 AV1 VP9 VC1 MPEG2 MPEG4 HEVC/H.265 |
| Podržani audio formati | WMA FLAC MP3 WAV |
| Podržani slikovni formati | JPEG BMP PNG GIF JPG |
| Bruto masa | 19,6 kg |
| Neto masa | 12,8 kg |
| Neto masa televizora s postoljem | 12,8 kg |
| Položaj proizvoda pri pakiranju | vertikalni |
| Širina pakiranog proizvoda | 1649 mm |
| Visina pakiranog proizvoda | 1000 mm |
| Dubina pakiranog proizvoda | 142 mm |
| Širina televizora s postoljem | 1445 mm |
| Visina televizora s postoljem | 896 mm |
| Dubina televizora s postoljem | 300 mm |
| Širina proizvoda | 1445 mm |
| Visina proizvoda | 837 mm |
| Dubina proizvoda | 70 mm |
| Rub – širina gore | 2,6 mm |
| Rub – širina dolje | 14,9 mm |
| Rub – širina lijevo | 2,6 mm |
| Rub – širina desno | 2,6 mm |
| Tajmer za uštedu energije | da |
| Pristup jednim klikom | da |
| Postavka piksela | da |
| Spreman za pametni dom | da |
Jamstvo: 2 godine
(Opis kreiran uz pomoć metoda umjetne inteligencije.)