Hisense 65E8S 4K UHD TV, VIDAA Smart OS
Opis
Izvanredna slika i zvuk
Doživite vrhunsko vizualno iskustvo s televizorom Hisense 65E8S, koji se ponosi s ULED Mini LED tehnologijom i Hi-QLED bojama. Ova napredna tehnologija osigurava visoku svjetlinu i izražen kontrast, otkrivajući detalje kako u sjenama tako i u svijetlim dijelovima slike. Crne boje su dublje, boje bogatije i svjetlije, a svaka scena ostaje živahna čak i pri dnevnom svjetlu.
Televizor podržava cjelovito rješenje Total HDR Solution, uključujući HDR10+ Adaptive, 4K HDR Immersive i Dolby Vision IQ, što osigurava zadivljujuće detalje i automatsko prilagođavanje slike za bolji kontrast. Zvučno iskustvo nadopunjuje ugrađeni subwoofer i tehnologija Dolby Atmos, koja stvara dubok i snažan bas te kinematografsku zvučnu kulisu.
Zahvaljujući tehnologiji Tuned by Devialet, koja se temelji na preciznosti, televizor osigurava realističnu akustiku, nadograđenu s Dolby Atmos i prilagodljivim AI zvukom ovisno o sadržaju. Dijalozi, glazba i zvučni efekti su optimizirani, što osigurava da zvuk ne samo zvuči, već i oživi.
Gaming iskustvo bez kompromisa
Uživajte u iznimno glatkom igranju s Native 144 Hz Game Mode. Tehnologija VRR i obrada pokreta s niskom latencijom smanjuju trzanje i kidanje slike, istovremeno održavajući oštru i jasnu sliku bez zamućenja. Svaki pokret je potpuno gladak, a odzivnost iznimno brza, što vam omogućuje doživljaj performansi vrhunskog računalnog monitora na velikom zaslonu.
Tehnologija AMD FreeSync Premium usklađuje osvježavanje zaslona s grafičkim procesorom i osigurava glatko igranje bez kidanja slike. Automatski povećava frekvenciju osvježavanja ako grafički procesor zaostaje, čime smanjuje kašnjenje čak i u zahtjevnim situacijama. Potpuno se prepustite događanjima bez kidanja slike ili zastajkivanja.
S funkcijom Game Bar imate sve postavke za igre na jednom mjestu. Možete je otvoriti bilo kada i odmah provjeriti brzinu sličica, HDR format i status VRR-a. Svjetlinu, crnu boju i omjer stranica možete brzo prilagoditi klizačima, što vam omogućuje mijenjanje postavki tijekom igranja i praćenje mogućih padova performansi u stvarnom vremenu.
Pametne funkcije i povezivost
Hisense 65E8S pokreće korisničko sučelje VIDAA Smart OS, koje umjetnom inteligencijom prilagođava vaše iskustvo i omogućuje trenutnu i beskrajnu zabavu. S Hi-View AI Engine i funkcijama kao što su AI Picture, AI 4K Upscaler, AI Sports Mode i AI Scenario, televizor pametno optimizira svjetlinu, kontrast, boje i pokret za svaku scenu, bez obzira na sadržaj ili uvjete u prostoru.
Televizor nudi hands-free glasovno upravljanje za brz i praktičan pristup sadržajima, dok vaši podaci ostaju zaštićeni. Kompatibilan je s pametnim domom, što vam omogućuje kontrolu pametnih uređaja putem Google Home ili Apple Home te provjeru statusa uređaja s platformom Matter.
Za potpunu povezivost, televizor je opremljen s Wi-Fi tehnologijom (IEEE 802.11a/b/g/n/ac za 2,4 G i 5 G pojaseve) i Bluetooth vezom. Podržava i Airplay 2, dijeljenje zaslona i dijeljenje sadržaja (DMP/DMR), što omogućuje jednostavno reproduciranje sadržaja s različitih uređaja.
Elegantan dizajn i svestrana povezivost
Hisense 65E8S se ponosi tankim unibody dizajnom, koji se besprijekorno stapa sa zidom i nudi više slike s manje okvira. Izrađen je od kombinacije metala i plastike u elegantnoj crnoj/tamno sivoj boji, što mu daje profinjen izgled. Stalak je također izrađen od metala i plastike te uključuje funkciju skrivanja kabela za uredan izgled.
Za svestranu povezivost, televizor je opremljen s četiri HDMI 2.1 priključka, koji podržavaju ALLM, a priključci HDMI 3 i HDMI 4 također podržavaju VRR (144 Hz), dok HDMI 3 podržava i eARC. Dostupna su i dva USB priključka (s 1 USB 2.0 i 1 USB 3.0), dva RF prijemnika, jedan S/PDIF izlaz i jedan RJ45 Ethernet priključak.
Televizor uključuje digitalni i analogni prijemnik DVB-T2/T/C/S2/S te standardno sučelje CI+ V2.0. Za dodatnu udobnost dostupne su funkcije kao što su roditeljski nadzor, smanjenje buke, tajmer za uštedu energije i postavka piksela.
Glavne značajke
- 164 cm (65") ULED Mini LED zaslon
- Razlučivost 4K Ultra HD (3840 × 2160)
- Osvježavanje 144 Hz i vrijeme odziva 8 ms
- Podrška za HDR10+, Dolby Vision IQ i HLG
- Zvučna snaga 2 × 10 W + 20 W s Dolby Atmos i Devialet tehnologijom
- Operativni sustav VIDAA Smart OS s AI Engine
- Gaming funkcije: Native 144 Hz Game Mode, VRR, AMD FreeSync Premium, Game Bar
- Povezivost: 4 x HDMI 2.1, 2 x USB, Wi-Fi (2,4 G, 5 G), Bluetooth
- Hands-free glasovno upravljanje i kompatibilnost s pametnim domom
Tehnički detalji
| Oznaka modela | 65E8S |
| Serija | E8S |
| Tip televizora | ULED Smart TV |
| Materijal okvira | metal/plastika |
| Boja proizvoda | crna/tamno siva |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja stalka | crna |
| Materijal stalka | metal/plastika |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Dijagonala zaslona | 164 cm (65") |
| Maks. razlučivost | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Kut gledanja (H) | 178 ° |
| Frekvencija | 144 Hz |
| Vrijeme odziva zaslona | 8 ms |
| Tehnologija pozadinskog osvjetljenja | DLED |
| 3D tehnologija | ne |
| 2D u 3D | ne |
| HDR tehnologija | HDR HDR10 HDR10+ HDR10+ Adaptive 4K HDR Immersive HLG |
| Dolby tehnologija | Dolby Vision IQ |
| HDR10+ gaming tehnologija | da |
| Dolby Vision Gaming | da |
| Pretvorba u Ultra HD | da |
| MEMC tehnika | da |
| Izlazna zvučna snaga | 2 × 10 W + 20 W |
| Zvučna tehnologija | Dolby Atmos |
| Korisnički ekvilizator zvuka | da |
| Dolby Atmos sustav | da |
| EzPlay | da |
| Hi-Concerto | da |
| TV način | da |
| Reproduktor | audio, slike, videa |
| Korisničko sučelje | VIDAA Smart OS |
| Dijeljenje zaslona | da |
| Dijeljenje sadržaja | DMP/DMR |
| Airplay 2 podrška | da |
| Digitalni i analogni prijemnik | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Roditeljski nadzor | da |
| Standardno sučelje (CI+) | V2.0 |
| HDMI 1 priključak | HDMI 2.1 / ALLM |
| HDMI 2 priključak | HDMI 2.1 / ALLM |
| HDMI 3 priključak | HDMI 2.1 / eARC, ALLM, VRR (144 Hz) |
| HDMI 4 priključak | HDMI 2.1 / ALLM, VRR (144 Hz) |
| Broj USB 2.0 priključaka | 1 |
| Broj USB 3.0 priključaka | 1 |
| Broj S/PDIF izlaza | 1 |
| Broj RF prijemnika | 2 |
| Broj subwoofera | 1 |
| Broj RJ45 Ethernet priključaka | 1 |
| Wi-Fi tehnologija | IEEE 802.11a/b/g/n/ac (2,4 G, 5 G) |
| Bluetooth | da |
| Senzor svjetla | da |
| Napon | 100–240 V |
| Snaga u stanju pripravnosti | 0,5 W |
| Maksimalna snaga u radnom stanju | 200 W |
| Stalak (DxŠ) | 397 × 325 mm |
| Mogućnost zidne montaže VESA | 400 × 300 |
| Podržani video formati | WEBM, MOV, WMV, FLV, TS, MKV, MP4, AVI |
| Video kodek | HEVC/H.265, MPEG4, MPEG2, VC1, VP9, AV1, MPEG-1, AVC (H.264), WMV3, VP8 |
| Podržani audio formati | WMA, FLAC, MP3, WAV |
| Podržani slikovni formati | JPEG, BMP, PNG, GIF, JPG |
| Bruto masa | 25,6 kg |
| Neto masa televizora sa stalkom | 19,1 kg |
| Položaj proizvoda pri pakiranju | vertikalni |
| Širina pakiranog proizvoda | 1649 mm |
| Visina pakiranog proizvoda | 996 mm |
| Dubina pakiranog proizvoda | 151 mm |
| Širina televizora sa stalkom | 1445 mm |
| Visina televizora sa stalkom | 895 mm |
| Dubina televizora sa stalkom | 325 mm |
| Širina proizvoda | 1445 mm |
| Visina proizvoda | 837 mm |
| Dubina proizvoda | 59 mm |
| Maks. razmak između stalaka | 397 mm |
| Rub – širina gore | 1,4 mm |
| Rub – širina dolje | 14,3 mm |
| Rub – širina lijevo | 1,4 mm |
| Rub – širina desno | 1,4 mm |
| Jednostruki stalak | da |
| Skrivanje kabela u stalku | da |
| Smanjenje buke | da |
| Tajmer za uštedu energije | da |
| Postavka piksela | da |
| AI scenarij | da |
| 3D poboljšivač zvuka | da |
Jamstvo: 2 godine
(Opis generiran uz pomoć metoda umjetne inteligencije.)