Hisense 75E7S TV, Hi-QLED, Smart TV, 4K, 60Hz
Opis
Zadivljujuće Hi-Q LED boje i zvuk
Doživite vizualni užitak s tehnologijom Hi-Q LED Color. Svaki kadar je bogat, živahan i životno stvaran, pri čemu svaka nijansa – od najnježnijih pastelnih do najizrazitijih tonova – ističe se zadivljujućom jasnoćom.
Spoj HDR slike Dolby Vision™ i zvuka Dolby Atmos® pretvara vaš televizor u pravo središte zabave. Oživite svoje omiljene sadržaje u 4K kvaliteti, jer modeli dubokog učenja analiziraju teksture i rubove pri nižim rezolucijama, rekonstruiraju nedostajuće detalje, izoštravaju teksture i smanjuju šum.
Uživajte u fluidnijoj slici u svakoj sceni uz AI Smooth Motion. Kombinacijom inteligentnog smanjenja zamućenja i predviđanja okvira u stvarnom vremenu učinkovito uklanja zamućenje, trzanje i zastajkivanje. Bez obzira gledate li brze sportove ili igrate igre, svaki pokret je jasan i fluidan.
Iskustvo igranja i Filmmaker Mode
Nadogradite svoje iskustvo igranja s načinom Game Mode Plus. Uz VRR i ALLM 60 Hz zaslon održava nisko ulazno kašnjenje i fluidno djelovanje, što osigurava glatko i prirodno igranje, tako da su i povremene sesije igranja čiste i responzivne.
Zadržite potpunu kontrolu nad igranjem uz Game Bar. Traku za igranje možete pozvati bilo kada i odmah provjeriti brzinu sličica, HDR format i status VRR, s klizačima za brzo podešavanje svjetline, razine crne i omjera stranica. Postavke možete prilagođavati tijekom igranja i u stvarnom vremenu detektirati padove performansi.
Gledajte svoje filmove i TV serije onako kako su ih zamislili kreatori. Doživite sadržaj onako kako je zamišljen, s načinom Filmmaker Mode. Slika se automatski prilagođava izvornim postavkama kako bi prikazala detalje poput zvuka, omjera stranica, boja, brzine sličica i još mnogo toga, baš onako kako ih je kreator prvobitno zamislio, za najautentičnije iskustvo vašeg omiljenog filma ili serije.
Pametne funkcije i udobnost
Automatski prilagođena svjetlina za svaku sobu i doba dana. Senzor svjetla s umjetnom inteligencijom u stvarnom vremenu prilagođava pozadinsko osvjetljenje ovisno o ambijentalnom svjetlu, čime održava optimalnu kvalitetu slike bez obzira na doba dana. Uživajte u maksimalnoj svjetlini danju i udobnom gledanju noću, bez potrebe za ručnim podešavanjem.
Isprobajte Hisense glasovni daljinski upravljač i podignite upravljanje televizorom na novu razinu udobnosti. Jednim pritiskom na gumb aktivirate glasovne naredbe. Bez napora pretražujte emisije, prilagođavajte glasnoću ili komunicirajte s virtualnim pomoćnicima.
Gledajte dulje bez naprezanja očiju. Način Eye Care smanjuje štetno plavo svjetlo i zagrijava temperaturu boje, čime stvara ugodniju sliku, lakšu za oči, istovremeno zadržavajući boje autentičnima kao i uvijek. Dobrodošli u svijet najboljih globalnih i lokalnih sadržaja, podržanih umjetnom inteligencijom. Uživajte u trenutnoj i beskrajnoj zabavi. VIDAA s umjetnom inteligencijom prilagođava vaše iskustvo — bez čekanja i komplikacija, samo čisti užitak.
Funkcija Hisense Share to TV prenosi vaš omiljeni sadržaj izravno s vašeg uređaja na televizor. Prebacivanje između uređaja je prošlost. Jednostavno upravljajte zvučnim načinima svog Hisense Soundbara putem daljinskog upravljača Hisense TV-a za optimalan zvuk i jasnoću dijaloga. Uz Ez Play 3.0, status bežičnog zvučnika prikazuje se u stvarnom vremenu na vašem TV-u, što omogućuje neometano i jednostavno upravljanje.
Glavne značajke
- Hi-Q LED boje za živopisan prikaz.
- Dolby Vision i Dolby Atmos za zadivljujuće audio-vizualno iskustvo.
- AI 4K Upscaler za poboljšanu kvalitetu slike.
- AI Smooth Motion za fluidnu sliku bez zamućenja.
- Game Mode Plus i Game Bar za optimizirano igranje.
- Filmmaker Mode za autentično filmsko iskustvo.
- AI Light Sensor za pametno podešavanje svjetline.
- Glasovno upravljanje za jednostavno korištenje.
- Način za zaštitu očiju za ugodno gledanje.
- VIDAA Smart OS s umjetnom inteligencijom.
- Share to TV i Ez Play 3.0 za povezivost.
Tehnički detalji
| Oznaka modela | 75E7S |
| Serija | E7S |
| Tip televizora | Hi-Q LED Smart TV |
| Materijal okvira | plastika |
| Boja proizvoda | crna |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja postolja | crna |
| Materijal postolja | plastika |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Dijagonala ekrana | 189,00 cm (75") |
| Maks. rezolucija | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Kut gledanja (H) | 178 ° |
| Frekvencija | 60 Hz |
| Vrijeme odziva zaslona | 10 ms |
| Tehnologija pozadinskog osvjetljenja | DLED |
| 3D tehnologija | ne |
| 2D u 3D | ne |
| HDR tehnologija | HDR HDR10 HDR10+ HDR10+ Adaptive 4K HDR Immersive |
| HLG tehnologija | da |
| Dolby tehnologija | Dolby Vision IQ |
| Tehnologija HDR10+ gaming | da |
| Dolby Vision Gaming | da |
| Pretvorba u Ultra HD | da |
| MEMC tehnika | da |
| Ulazno kašnjenje u načinu igranja | ≤ 10 ms |
| Izlazna zvučna snaga | s 2 × 15 W |
| Zvučna tehnologija | Dolby Atmos |
| Korisnički ekvilizator zvuka | da |
| Dolby Atmos sustav | da |
| Ez Play | da |
| TV način rada | da |
| Reproduktor | videa slike audio |
| Korisničko sučelje | VIDAA Smart OS |
| Internet Dijeljenje zaslona | da |
| Dijeljenje sadržaja | DMP/DMR |
| Airplay2 podrška | da |
| Digitalni i analogni prijemnik | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Roditeljski nadzor | da |
| Standardno sučelje (CI+) | V 2.0 |
| Priključak HDMI 1 | HDMI 2.1 / ALLM, VRR (60 Hz) |
| Priključak HDMI 2 | HDMI 2.1 / ALLM, VRR (60 Hz) |
| Priključak HDMI 3 | HDMI 2.1 / eARC, ALLM, VRR (60 Hz) |
| Broj USB priključaka (2.0) | 2 |
| Broj S/PDIF izlaza | 1 |
| Broj audio (L/D) ulaza | 1 |
| Broj izlaza za slušalice | 1 |
| Broj RF prijemnika | 2 |
| Broj AV ulaza | 1 |
| Broj RJ45 Ethernet priključaka | 1 |
| Wi-Fi tehnologija | IEEE 802.11a/b/g/n/ac – 2.4G, 5G |
| Bluetooth | da |
| Senzor svjetla | da |
| Napon | 100 – 240 V |
| Snaga u stanju pripravnosti | s 0,5 W |
| Maks. snaga u radu | s 220 W |
| Postolje (DxŠ) | 1316 × 360 mm |
| Mogućnost zidne montaže VESA | 200 × 300 |
| Podržani video formati | AVI MP4 MKV TS FLV WMV MOV WEBM |
| Video kodek | VP8 WMV3 AVC (H.264) MPEG-1 AV1 VP9 VC1 MPEG2 MPEG4 HEVC/H.265 |
| Podržani audio formati | WMA FLAC MP3 WAV |
| Podržani slikovni formati | JPEG BMP PNG GIF JPG |
| Bruto masa | 29,5 kg |
| Neto masa | 18,8 kg |
| Masa (s postoljem) | 18,8 kg |
| Položaj proizvoda pri pakiranju | vertikalni |
| Širina pakiranog proizvoda | 1865 mm |
| Visina pakiranog proizvoda | 1146 mm |
| Dubina pakiranog proizvoda | 162 mm |
| Širina televizora s postoljem | 1668 mm |
| Visina televizora s postoljem | 1003 mm |
| Dubina televizora s postoljem | 360 mm |
| Širina proizvoda | 1668 mm |
| Visina proizvoda | 957 mm |
| Dubina proizvoda | 77 mm |
| Udaljenost između postolja maks. | 1316 mm |
| Rub – širina gore | 2,6 mm |
| Rub – širina dolje | 14,9 mm |
| Rub – širina lijevo | 2,6 mm |
| Rub – širina desno | 2,6 mm |
| Tajmer za uštedu energije | da |
| Pristup jednim klikom | da |
| AI scenarij | da |
| 3D poboljšivač zvuka | da |
| Spreman za pametni dom | da |
Jamstvo: 2 godine
(Opis kreiran uz pomoć metoda umjetne inteligencije.)