Philips QLED TV, 126 cm (50), 4K (50PUS7810/12)
Opis
Iznimna slika s tehnologijom kvantnih točaka
Doživite žive boje i iznimno oštre prizore zahvaljujući tehnologiji 4K QLED i bojama Quantum Dot u njihovom punom sjaju. Zaslon s rezolucijom 4K (UHD) prilagođava se svim HDR formatima, što vam omogućuje da u svakom trenutku, bez obzira na svjetlinu, otkrijete sve detalje. Uz precizan rad 8 milijuna piksela, slika je detaljnija i potpuno realistična.
S tehnologijom HDR10+ iskusit ćete više detalja i bolju kvalitetu slike u svakom kadru. Zbog naglašenijih boja i poboljšanog kontrasta, čak i najtamniji i najsvjetliji prizori prikazani su s većom jasnoćom, što pridonosi imerzivnom iskustvu gledanja.
Prožimajući zvuk i pametno upravljanje
Okružite se zvukom koji vas stavlja u središte radnje. Dolby Atmos donosi zvuk točno onako kako ga je redatelj zamislio, dok DTS:X stvara autentično 3D zvučno iskustvo. Za kristalno čiste dijaloge brine se funkcija za naglašene vokale, koja omogućuje prilagođavanje glasnoće razgovora, a da pritom ne propustite ni jednu jedinu riječ.
Platforma pametnog televizora sa sustavom Titan OS omogućuje brz i jednostavan pristup svim vašim omiljenim sadržajima. Jednim dodirom tipke na raspolaganju su vam najbolje aplikacije za streaming, od serija i filmova do dokumentaraca, što osigurava da vam je sve što volite gledati uvijek nadohvat ruke.
Napredna povezivost i europski dizajn
Povezivanje s vašim pametnim domom jednostavno je zahvaljujući kompatibilnosti s aplikacijom Matter Smart Home, koja osigurava potpunu integraciju. Televizor je također kompatibilan s glasovnim asistentima kao što su Alexa i Google asistent te uslugom Apple AirPlay, što omogućuje jednostavno upravljanje glasovnim naredbama.
Za ljubitelje videoigara na raspolaganju je povezivost HDMI 2.1 s varijabilnom brzinom osvježavanja slike (VRR) i automatskim načinom niske latencije (ALLM). To omogućuje optimalno iskorištavanje igraće konzole, responzivnije igranje i glatku, fluidnu sliku, čime ćete uvijek biti spremni za višu razinu igranja.
Televizor odlikuje kvaliteta europskog dizajna s tankim okvirom i elegantnim stalkom. Pri dizajnu se vodilo računa i o održivosti, stoga je daljinski upravljač izrađen od reciklirane plastike, a ambalaža ima FSC certifikat.
Glavne značajke
- Dijagonala zaslona 126 cm (50 ") 4K QLED
- Slikovni procesor Pixel Precise Ultra HD
- Podrška za HDR10+
- Zvuk Dolby Atmos i DTS:X
- Pametna platforma Titan OS
- HDMI 2.1 s podrškom za VRR i ALLM
Tehnički detalji
| Dijagonala zaslona | 126 cm (50 ") |
| Zaslon | QLED televizor 4K Ultra HD |
| Rezolucija zaslona | 3840 × 2160 |
| Brzina osvježavanja | 60 Hz |
| Slikovni procesor | Pixel Precise Ultra HD |
| Poboljšanje slike | Crystal Clear ECO Igra Kompatibilno s HDR10+ Kućno kino Film Monitor Micro Dimming Osobno Pixel Precise Ultra HD Iznimno visoka rezolucija |
| TV prijamnik | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Operativni sustav | TITAN OS |
| Veličina memorije (Flash) | 8 GB |
| Glasovni asistent | Podržava uslugu Alexa Podržava Google asistenta |
| Izlazna snaga (RMS) | 20 W |
| Zvučnici | 2 x zvučnik punog raspona od 10 W |
| Broj HDMI priključaka | 3 |
| Broj USB priključaka | 2 |
| Bežična veza | Ugrađen Wi-Fi 802.11ac 2 × 2 |
| Značajke HDMI 2.1 | eARC na HDMI 1 Podrška za eARC/VRR/ALLM |
| Razred energetske učinkovitosti (SDR) | E |
| Potrošnja energije (SDR) | 52 kWh/1000 h |
| Razred energetske učinkovitosti (HDR) | F |
| Potrošnja energije (HDR) | 79 kWh/1000 h |
| Napajanje | AC 100–240 V 50/60 Hz |
| VESA | 200 × 100 mm |
| Dimenzije (bez stalka) | 1111 × 649 × 88 mm |
| Dimenzije (sa stalkom) | 1111 × 670 × 262 mm |
| Težina (bez stalka) | 8,03 kg |
| Težina (sa stalkom) | 8,23 kg |
| Sadržaj pakiranja | 2 AAA baterije Kabel za napajanje Daljinski upravljač Stolni stalak Vodič za brzi početak Sigurnosne i pravne napomene |
Jamstvo: 2 godine
(Opis stvoren uz pomoć metoda umjetne inteligencije.)