Hisense 50E7S TV, Hi-QLED, Smart TV, 4K, 60Hz
Opis
Hi-QLED boje
Doživite vizualni užitak s tehnologijom Hi-QLED Color. Svaki kadar je bogat, živahan i životno stvaran, pri čemu svaka nijansa – od najmekših pastelnih do najizraženijih tonova – ističe se zadivljujućom jasnoćom.
Spoj HDR slike Dolby Vision™ i zvuka Dolby Atmos® pretvara vaš televizor u pravo središte zabave, osiguravajući izvanredno audiovizualno iskustvo.
AI 4K Upscaler
Oživite svoje omiljene sadržaje u 4K kvaliteti. Modeli dubokog učenja analiziraju teksture i rubove pri nižim rezolucijama, rekonstruiraju nedostajuće detalje, izoštravaju teksture i smanjuju šum.
Tako vaše omiljene klasike i streaming sadržaji podižu na suvremeni standard, osiguravajući izvanredno vizualno iskustvo s poboljšanom jasnoćom i detaljima.
AI Smooth Motion i Game Mode Plus
Uživajte u fluidnijoj slici u svakoj sceni s AI Smooth Motion. Kombinacijom inteligentnog smanjenja zamućenja i predviđanja okvira u stvarnom vremenu učinkovito uklanja zamućenje, trzanje i zastajkivanje.
Nadogradite svoje iskustvo igranja s načinom Game Mode Plus. S VRR i ALLM 60 Hz zaslonom održava nisku ulaznu latenciju i fluidno kretanje, osiguravajući glatko i prirodno igranje.
Pametne značajke
S funkcijom AI Light Sensor svjetlina se automatski prilagođava ovisno o ambijentalnom svjetlu, osiguravajući optimalnu kvalitetu slike bez obzira na doba dana. Uživajte u maksimalnoj svjetlini danju i udobnom gledanju noću.
Isprobajte glasovno upravljanje za trenutnu zabavu i bez napora pretražujte emisije ili prilagođavajte glasnoću. Način Eye Care smanjuje štetno plavo svjetlo i zagrijava temperaturu boje za ugodniju sliku, lakšu za oči.
Glavne značajke
- 127,00 cm (50") zaslon
- Rezolucija 4K Ultra HD (3840 × 2160)
- Frekvencija osvježavanja 60 Hz
- Operativni sustav VIDAA Smart OS
- Zvučna tehnologija Dolby Atmos
- Hi-QLED boje i AI 4K Upscaler
- Game Mode Plus s VRR i ALLM
Tehnički detalji
| Oznaka modela | 50E7S |
| Serija | E7S |
| Tip televizora | Hi-QLED Smart TV |
| Materijal okvira | plastika |
| Boja proizvoda | crna |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja postolja | crna |
| Materijal postolja | plastika |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Dijagonala zaslona | 127,00 cm (50") |
| Rezolucija | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Kut gledanja (H) | 178 ° |
| Frekvencija osvježavanja | 60 Hz |
| Vrijeme odziva zaslona | 9,5 ms |
| Tehnologija pozadinskog osvjetljenja | DLED |
| 3D tehnologija | ne |
| 2D u 3D pretvorba | ne |
| HDR tehnologija | HDR HDR10 HDR10+ HDR10+ Adaptive 4K HDR Immersive |
| HLG tehnologija | da |
| Dolby tehnologija | Dolby Vision IQ |
| Tehnologija HDR10+ gaming | da |
| Dolby Vision Gaming | da |
| Pretvorba u Ultra HD | da |
| MEMC tehnika | da |
| Ulazna latencija u načinu igre | ≤ 10 ms |
| Izlazna zvučna snaga | 2 × 10 W |
| Zvučna tehnologija | Dolby Atmos |
| Korisnički ekvilizator zvuka | da |
| Sustav Dolby Atmos | da |
| Ez Play | da |
| TV način | da |
| Reproduktor | video slike audio |
| Korisničko sučelje | VIDAA Smart OS |
| Dijeljenje zaslona | da |
| Dijeljenje sadržaja | DMP/DMR |
| Podrška za Airplay 2 | da |
| Digitalni i analogni prijemnik | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Roditeljski nadzor | da |
| Osobna videoteka (PVR) | ovisno o lokaciji |
| Vremenski pomak | ovisno o lokaciji |
| Standardno sučelje (CI+) | V2.0 |
| Priključak HDMI 1 | HDMI 2.1 / ALLM, VRR (60 Hz) |
| Priključak HDMI 2 | HDMI 2.1 / ALLM, VRR (60 Hz) |
| Priključak HDMI 3 | HDMI 2.1 / eARC, ALLM, VRR (60 Hz) |
| Broj USB priključaka (2.0) | 2 |
| Broj S/PDIF izlaza | 1 |
| Broj audio (L/D) ulaza | 1 |
| Broj RF prijemnika | 2 |
| Broj AV ulaza | 1 |
| Broj RJ45 Ethernet priključaka | 1 |
| Wi-Fi tehnologija | IEEE 802.11a/b/g/n/ac – 2,4 G, 5 G |
| Bluetooth | da |
| Senzor svjetla | da |
| Napon | 100–240 V |
| Snaga u stanju pripravnosti | 0,5 W |
| Maksimalna snaga u radnom stanju | 110 W |
| Postolje (DxŠ) | 893 × 247 mm |
| Mogućnost zidne montaže VESA | 200 × 400 |
| Podržani video formati | WEBM MOV WMV FLV TS MKV MP4 AVI |
| Video kodek | VP8 WMV3 AVC (H.264) MPEG-1 AV1 VP9 VC1 MPEG2 MPEG4 HEVC/H.265 |
| Podržani audio formati | WMA FLAC MP3 WAV |
| Podržani slikovni formati | JPEG BMP PNG GIF JPG |
| Masa (bruto) | 11,5 kg |
| Masa (neto) | 8,2 kg |
| Masa televizora s postoljem | 8,2 kg |
| Položaj proizvoda pri pakiranju | vertikalni |
| Širina pakiranog proizvoda | 1235 mm |
| Visina pakiranog proizvoda | 799 mm |
| Dubina pakiranog proizvoda | 115 mm |
| Širina televizora s postoljem | 1111 mm |
| Visina televizora s postoljem | 703 mm |
| Dubina televizora s postoljem | 247 mm |
| Širina proizvoda | 1111 mm |
| Visina proizvoda | 650 mm |
| Dubina proizvoda | 71 mm |
| Maksimalna udaljenost između postolja | 893 mm |
| Širina donjeg ruba | 18 mm |
| Pristup jednim klikom | da |
| Podešavanje piksela | da |
Jamstvo: 2 godine
(Opis kreiran uz pomoć metoda umjetne inteligencije.)