Hisense 55A7S TV, Hi-QLED, Smart TV, 4K, 60Hz
Opis
Žive i autentične boje s Hi-QLED tehnologijom
Doživite vizualni užitak s tehnologijom Hi-QLED Color. Svaki kadar je bogat, živahan i životno stvaran, pri čemu svaka nijansa – od najnježnijih pastelnih do najizraženijih tonova – ističe se zadivljujućom jasnoćom.
Kombinacija HDR slike Dolby Vision™ i zvuka Dolby Atmos® pretvara vaš televizor u pravo središte zabave. Uživajte u sadržaju onako kako je zamišljen, s načinom Filmmaker Mode, koji sliku automatski prilagođava izvornim postavkama.
Zadivljujuća 4K kvaliteta i fluidno kretanje
AI 4K Upscaler podiže rezoluciju svih sadržaja na zadivljujuću 4K kvalitetu. Modeli dubokog učenja analiziraju teksture i rubove pri nižim rezolucijama, rekonstruiraju nedostajuće detalje, izoštravaju teksture i smanjuju šum.
Uživajte u fluidnijoj slici u svakoj sceni s AI Smooth Motion. Kombinacijom inteligentnog smanjenja zamućenja i predviđanja okvira u stvarnom vremenu učinkovito uklanja zamućenje, trzanje i zastajkivanje, osiguravajući jasan i fluidan prikaz pokreta.
Nadogradite svoje iskustvo igranja s Game Mode Plus. Uz VRR i ALLM na 60 Hz zaslonu održava nisku latenciju unosa i fluidno kretanje, što omogućuje glatko i prirodno igranje.
Pametne funkcije i elegantan dizajn
Televizor pokreće korisničko sučelje VIDAA Smart OS, koje pokreće umjetna inteligencija i prilagođava vaše iskustvo. Omogućuje brz i praktičan pristup televizijskoj zabavi glasovnim upravljanjem.
Funkcija Hisense Share to TV prenosi vaš omiljeni sadržaj izravno s vašeg uređaja na televizor. S EzPlay 3.0 možete jednostavno upravljati zvučnim načinima svog Hisense Soundbara putem daljinskog upravljača televizora.
Elegantan jednodijelni dizajn s minimalnim rubovima osigurava više slike i stapa se s vašim prostorom. AI Light Sensor automatski prilagođava svjetlinu zaslona ovisno o okolini, što osigurava optimalnu kvalitetu slike danju i ugodno gledanje noću.
Glavne značajke
- 139,70 cm (55") Hi-QLED zaslon s rezolucijom 4K Ultra HD (3840 × 2160)
- Frekvencija osvježavanja 60 Hz i vrijeme odziva 8 ms
- Podrška za Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive i Dolby Atmos zvuk
- Pametni operativni sustav VIDAA Smart OS s glasovnim upravljanjem
- Funkcije AI 4K Upscaler, AI Smooth Motion i Game Mode Plus
Tehnički detalji
| Oznaka modela | 55A7S |
| Serija | A7S |
| Tip televizora | Hi-QLED Smart TV |
| Materijal okvira | metal/plastika |
| Boja proizvoda | crna/tamno siva |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja postolja | crna |
| Materijal postolja | metal/plastika |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Dijagonala zaslona | 139,70 cm (55") |
| Maksimalna rezolucija | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Kut gledanja (H) | 178 ° |
| Frekvencija | 60 Hz |
| Vrijeme odziva zaslona | 8 ms |
| Tehnologija pozadinskog osvjetljenja | DLED |
| HDR tehnologija | 4K HDR Immersive HDR10+ Adaptive HDR10 HLG |
| Dolby tehnologija | Dolby Vision IQ |
| HDR10+ gaming tehnologija | da |
| Dolby Vision Gaming | da |
| Pretvorba u Ultra HD | da |
| MEMC tehnika | da |
| Ulazna latencija u načinu igre | ≤ 11 ms |
| Izlazna audio snaga | s 2 × 10 W |
| Audio tehnologija | Dolby Atmos |
| Korisnički ekvilizator zvuka | da |
| Dolby Atmos sustav | da |
| EzPlay | da |
| TV način | da |
| Reproduktor | audio slike video |
| Korisničko sučelje | VIDAA Smart OS |
| Dijeljenje zaslona | da |
| Dijeljenje sadržaja | DMP/DMR |
| Airplay 2 podrška | da |
| Digitalni i analogni prijemnik | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Roditeljski nadzor | da |
| Standardno sučelje (CI+) | V 2.0 |
| HDMI priključak 1 | HDMI 2.1 / ALLM, VRR (60 Hz) |
| HDMI priključak 2 | HDMI 2.1 / ALLM, VRR (60 Hz) |
| HDMI priključak 3 | HDMI 2.1 / eARC, ALLM, VRR (60 Hz) |
| Broj USB priključaka (2.0) | s 2 |
| Broj S/PDIF izlaza | s 1 |
| Broj RF prijemnika | s 2 |
| Broj RJ45 Ethernet priključaka | s 1 |
| Wi-Fi tehnologija | IEEE 802.11a/b/g/n/ac – 2,4G, 5G |
| Bluetooth | da |
| Senzor svjetla | da |
| Napon | 100–240 V |
| Potrošnja u stanju pripravnosti | 0,5 W |
| Maksimalna potrošnja u radu | 120 W |
| Mogućnost zidne montaže VESA | 200 × 300 |
| Podržani video formati | AVI MP4 MKV TS FLV WMV MOV WEBM |
| Video kodek | VP8 WMV3 AVC (H.264) MPEG-1 AV1 VP9 VC1 MPEG2 MPEG4 HEVC/H.265 |
| Podržani audio formati | WMA FLAC MP3 WAV |
| Podržani slikovni formati | JPG GIF PNG BMP JPEG |
| Bruto masa | 18,1 kg |
| Neto masa | 14,1 kg |
| Neto masa televizora s postoljem | 14,1 kg |
| Položaj proizvoda pri pakiranju | vertikalni |
| Širina pakiranog proizvoda | 1360 mm |
| Visina pakiranog proizvoda | 846 mm |
| Dubina pakiranog proizvoda | 142 mm |
| Širina televizora s postoljem | 1226 mm |
| Visina televizora s postoljem | 772 mm |
| Dubina televizora s postoljem | 280 mm |
| Širina proizvoda | 1226 mm |
| Visina proizvoda | 715 mm |
| Dubina proizvoda | 59 mm |
| Rub – širina gore | 1,2 mm |
| Rub – širina dolje | 14,6 mm |
| Rub – širina lijevo | 1,2 mm |
| Rub – širina desno | 1,2 mm |
| Jednostruko postolje | da |
| Skrivanje kabela u postolju | da |
| Pristup jednim klikom | da |
| AI scenarij | da |
| 3D audio poboljšivač | da |
Jamstvo: 2 godine
(Opis kreiran uz pomoć metoda umjetne inteligencije.)