Hisense 55U7SE 4K UHD TV, VIDAA Smart OS
Opis
Hisense ULED Smart TV 55U7SE
Hisense 55U7SE je ULED Smart TV koji donosi izvanredno vizualno iskustvo na velikom 139,70 cm (55") zaslonu. S tehnologijom Hi-Q LED Mini LED osigurava visoku svjetlinu i izražen kontrast, što otkriva detalje kako u sjenama tako i u svijetlim dijelovima slike. Uživajte u 4K Ultra HD rezoluciji 3840 × 2160 koja oživljava svaku scenu.
Televizor je opremljen s Native 144 Hz Game Mode, koji omogućuje iznimno glatko igranje igara. S tehnologijama VRR i obradom pokreta s niskom latencijom smanjuje se kidanje i trzanje slike, istovremeno zadržavajući oštru i jasnu sliku bez zamućenja. Svaki pokret je potpuno gladak, a odzivnost iznimno brza.
Izvanredna slika i zvuk
Kombinacijom tehnologija Dolby Vision IQ HDR i Dolby Atmos vaš televizor postaje pravo središte zabave. Ove slikovne i zvučne tehnologije donose iznimno realistično iskustvo koje vidite, čujete i osjećate kao nikada prije. AI HDR Upscaler i AI Picture inteligentno optimiziraju sliku za najbolje rezultate.
Tehnologija Hi-Q LED Colour + Pantone Validated osigurava žive i autentične boje, gdje svaka nijansa sjaji iznimnom jasnoćom. S Pantone® Validated preciznošću boja, prikaz na zaslonu podudara se sa stvarnim svijetom, točno onako kako je zamislio kreator.
Ugrađeni subwoofer osigurava dubok i snažan bas izravno iz televizora, što zvuku dodaje kinematografsku težinu i punoću. S tankim jednodijelnim dizajnom, televizor se stapa sa zidom, a minimalističko postolje osigurava skrivanje kabela.
Pametne funkcije i povezivost
Korisničko sučelje VIDAA Smart OS s umjetnom inteligencijom prilagođava vaše iskustvo, omogućujući trenutnu i beskrajnu zabavu. S hands-free glasovnim upravljanjem možete brzo i praktično pristupiti TV sadržajima, a vaši podaci ostaju zaštićeni.
AI Sports Mode automatski prepoznaje sportske sadržaje te u stvarnom vremenu prilagođava sliku i zvuk za još dublje i napetije događaje. AI Scenario prepoznaje filmove, sport i igre te automatski prilagođava sliku, pokret i zvuk ovisno o sadržaju koji gledate.
Tehnologija AMD FreeSync Premium Pro usklađuje osvježavanje zaslona s grafičkim procesorom i osigurava glatko igranje bez kidanja slike. Game Bar omogućuje brz pristup svim postavkama za igre na jednom mjestu, što vam daje potpunu kontrolu nad iskustvom igranja.
Vrhunsko zvučno iskustvo
Zvučna tehnologija Tuned by Devialet donosi vrhunski zvuk temeljen na preciznosti. S certifikatom Devialet zajamčeno je da zvuk ne samo zvuči, već i oživljava, obogaćen s Dolby Atmos i prilagodljivim AI zvukom ovisno o sadržaju.
Funkcija Hi-Concerto omogućuje usklađeno djelovanje televizora i soundbara, što stvara jednostavno iskustvo kućnog kina bez dodatnih kabela. AI Sound osigurava optimalno zvučno iskustvo, jer kontinuirano prilagođava zvučnu sliku, regulira ekvilizator, dinamiku i prostorni efekt.
Televizor je spreman za pametni dom, što vam omogućuje kontrolu pametnog doma na jednom mjestu. Putem Google Home ili Apple Home možete uključiti način „Film“, a s Matter platformom provjeriti status svojih uređaja.
Glavne značajke
- ULED Smart TV s 139,70 cm (55") zaslonom
- 4K Ultra HD rezolucija 3840 × 2160
- 144 Hz osvježavanje i Native Game Mode
- Dolby Vision IQ i Dolby Atmos
- VIDAA Smart OS i hands-free glasovno upravljanje
- AMD FreeSync Premium Pro za glatko igranje
Tehnički detalji
| Oznaka modela | 55U7SE |
| Serija | U7SE |
| Tip televizora | ULED Smart TV |
| Materijal okvira | metal/plastika |
| Boja proizvoda | crna/tamno siva |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja postolja | crna |
| Materijal postolja | metal/plastika |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Dijagonala zaslona | 139,70 cm (55") |
| Maksimalna rezolucija | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Kut gledanja (H) | 178° |
| Frekvencija | 144 Hz |
| Vrijeme odziva zaslona | 6 ms |
| Tehnologija pozadinskog osvjetljenja | DLED |
| HDR tehnologija | HDR HDR10 HDR10+ HDR10+ Adaptive 4K HDR Immersive |
| HLG tehnologija | da |
| Dolby tehnologija | Dolby Vision IQ |
| HDR10+ gaming tehnologija | da |
| Dolby Vision Gaming | da |
| Pretvorba u Ultra HD | da |
| MEMC tehnika | da |
| Ulazna latencija u načinu igre | ≤ 7 ms (4K 120 Hz ulaz) |
| Izlazna zvučna snaga | 2 × 10 W + 20 W |
| Zvučna tehnologija | Dolby Atmos |
| Korisnički ekvilizator zvuka | da |
| Dolby Atmos sustav | da |
| EzPlay | da |
| Hi-Concerto | da |
| TV način | da |
| Reproduktor | audio, slike, video |
| Korisničko sučelje | VIDAA Smart OS |
| Internet | da |
| Dijeljenje zaslona | da |
| Dijeljenje sadržaja | DMP/DMR |
| Airplay 2 podrška | da |
| Digitalni i analogni prijemnik | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Roditeljski nadzor | da |
| Standardno sučelje (CI+) | V2.0 |
| HDMI priključak 1 | HDMI 2.1/ALLM |
| HDMI priključak 2 | HDMI 2.1/ALLM |
| HDMI priključak 3 | HDMI 2.1/eARC, ALLM, VRR (144 Hz) |
| HDMI priključak 4 | HDMI 2.1/ALLM, VRR (144 Hz) |
| Broj USB priključaka (2.0) | 1 |
| Broj USB priključaka (3.0) | 1 |
| Broj S/PDIF izlaza | 1 |
| Broj RF prijemnika | 2 |
| Broj niskotonaca | 1 |
| Broj RJ45 Ethernet priključaka | 1 |
| Wi-Fi tehnologija | IEEE 802.11a/b/g/n/ac – 2,4 G, 5 G |
| Bluetooth | da |
| Senzor svjetla | da |
| Napon | 100 – 240 V |
| Energetski razred HDR | G |
| Energetski razred SDR | E |
| Potrošnja energije u stanju pripravnosti | 0,5 W |
| Maksimalna potrošnja energije u radu | 180 W |
| Postolje (DxŠ) | 397 × 280 mm |
| Mogućnost zidne montaže VESA | 200 × 300 mm |
| Podržani video formati | WEBM MOV WMV FLV TS MKV MP4 AVI |
| Video kodek | VP8 WMV3 AVC (H.264) MPEG-1 AV1 VP9 VC1 MPEG2 MPEG4 HEVC/H.265 |
| Podržani audio formati | WMA FLAC MP3 WAV |
| Podržani formati slika | JPEG BMP PNG GIF JPG |
| Bruto masa | 18,2 kg |
| Neto masa | 14,2 kg |
| Neto masa televizora s postoljem | 14,2 kg |
| Položaj proizvoda pri pakiranju | vertikalni |
| Širina pakiranog proizvoda | 1360 mm |
| Visina pakiranog proizvoda | 846 mm |
| Dubina pakiranog proizvoda | 142 mm |
| Širina televizora s postoljem | 1226 mm |
| Visina televizora s postoljem | 772 mm |
| Dubina televizora s postoljem | 280 mm |
| Širina proizvoda | 1226 mm |
| Visina proizvoda | 715 mm |
| Dubina proizvoda | 59 mm |
| Maksimalna udaljenost između postolja | 397 mm |
| Rub – širina gore | 1,2 mm |
| Rub – širina dolje | 15,6 mm |
| Rub – širina lijevo | 1,2 mm |
| Rub – širina desno | 1,2 mm |
| Jednostruko postolje | da |
| Skrivanje kabela u postolju | da |
| Smanjenje buke | da |
| Pristup jednim klikom | da |
| Podešavanje piksela | da |
| 3D poboljšivač zvuka | da |
| Spreman za pametni dom | da |
Jamstvo: 2 godine
(Opis kreiran uz pomoć metoda umjetne inteligencije.)