Thomson 55QG7S14 4K UHD QLED PRO TV, 139 cm (55"), GoogleTV, 144Hz, pametni daljinski
Odlična cijena
Dostava MALL
Opis
Thomson Google TV 55" QLED Pro
Doživite glatke slike i visoku brzinu odziva u bogatoj 4K UHD kvaliteti uz Thomson Google TV 55" QLED Pro.
  • QLED zaslon prikazuje uravnoteženu svjetlinu, zapanjujuće kontraste i prošireni raspon boja.
  • 4K Ultra HD rezolucija može uhvatiti svaki detalj i uroniti vas u kristalno jasne slike.
  • Dolby Vision prilagođava svjetlinu u svakoj sceni i omogućuje točnu reprodukciju slike.
  • Dolby Atmos stvara dinamičan zvuk za impresivno audio iskustvo.
Thomson
SlikaNaziv
Brzina osvježavanja 144 Hz
SlikaNaziv
Odaberite svoju veličinu
QLED tehnologija
QLED tehnologija
Dolby Atmos
Dolby Atmos
4K UHD + Dolby Vision
4K UHD + Dolby Vision
Centralno vrtljivo stojalo
Središnji rotirajući stalak
Google TV
Google TV
Pametni daljinski upravljalnik
Pametni daljinski upravljač
Hotelski način rada HOTELSKI NAČIN RADA
Funkcije koje pruža HOTEL način rada su :
Hotelski način HOTEL MODE
Sadržaj paketa
  • TV prijemnik THOMSON 55QG7C14
  • pametni daljinski upravljač
  • kabel za napajanje
  • upute za uporabu
Tehnički detalji
Slika/Zaslon: Dijagonala zaslona: 55" / 139 cm
Rezolucija zaslona: 4K Ultra HD (3840 × 2160 px)
Tehnologija zaslona: QLED Pro
QLED: DA
Frekvencija osvježavanja: 144 Hz
Dolby Vision: DA
HDR10: DA
Dubina boje: 10 bita (1 milijarda nijansi)
Kvaliteta panela: A+
Dinamičko smanjenje šuma: DA
Adaptivno deinterlaciranje: DA
Kut gledanja: 178°
Procesor: CA75 (1,3 GHz) + CA55 (1,15 GHz)
Zvuk / Audio: AV Stereo: DA
Dolby Atmos: DA
Digitalni surround zvuk: DA (Digitalni surround zvuk)
Izlazna audio snaga: 24 W (2 × 12 W)
Ekvilizator / Balans: DA
Pametne značajke: Operativni sustav: Google TV
Google asistent: DA
Glasovno upravljanje: DA
Chromecast: DA (ugrađen)
Pametni/Glasovni daljinski upravljač: DA
Osvijetljene tipke na daljinskom upravljaču: DA
Medijski player: DA
HbbTV: DA
Povezivost: Wi-Fi: DA
Bluetooth: DA
HDMI ulazi: 2× HDMI 2.1, 2× HDMI 2.0
HDMI eARC: DA
HDMI CEC: DA
USB 2.0 portovi: 2
USB 3.0 portovi: 1
AV IN ulaz: DA
Priključak za slušalice: DA
Ethernet RJ-45: DA
CI+: DA
Prijemnik: DVB-T/T2/C/S/S2
Kodiranje videa: HEVC/H.265
S/PDIF (koaksijalni/optički): 1× optički
DiSEqC takt: 1.0 / 1.1 / 1.2
Unicable I / Unicable II: DA
Opće informacije: Energetski razred (SDR): F
Potrošnja energije (SDR): 76 kWh/1000h
Energetski razred (HDR): F
Potrošnja energije (HDR): 77 kWh/1000h
VESA standard: 200 × 200
Stalak / stopala: bočna stopala
Boja: crna
Dimenzije bez postolja (ŠxDxV): 1227 × 78 × 712 mm
Dimenzije s postoljem (ŠxDxV): 1227 × 281 × 744 mm
Dimenzije pakiranja (ŠxDxV): 1325 × 151 × 843 mm