Philips 85MLED810/12 MiniLED TV, 4K, Ambilight, Pametni TV
Pametni TV s 4K Ultra HD rezolucijom (3840 × 2160), dijagonalom zaslona 215 cm (85"), HDR podrškom (HDR10+, Dolby Vision, HLG), digitalnim tunerom DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2. Operativnim sustavom TITAN OS, Wi-Fi vezom, Dolby Digital, Dolby AtmosDTS:X kodekom. Povezivost: 4 × HDMI (ARC/VRR/ALLM), 2 × USB. Cijeli opis
Dostava MALL
Na zalihi 3 artikla
Opis
Philips 85MLED810/12 4K UHD QD MiniLED TV
  • Dijagonala zaslona 215 cm (85")
  • Visoka rezolucija 4K Ultra HD (3840 × 2160)
  • Trostrana rasvjeta Ambilight
  • Kombinacija tehnologija Dolby AtmosDTS:X za kvalitetu surround zvuka
  • Pametni televizor s operativnim sustavom Titan OS
Philips 65MLED920/12 4K UHD QD MiniLED televizor
Ambilight
Ambilight
Tehnologija Quantum Dot
Tehnologija kvantnih točaka
Procesor P5 Perfect Picture
P5 Savršeni procesor za sliku
Tehnički detalji
Verzija Ambilighta: trostrana
Zaslon Dijagonala zaslona: 215 cm (85")
Rezolucija: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
Izvorna brzina osvježavanja: 120 Hz
Procesor slike: P5 Perfect Picture Processor
Promjenjiva brzina osvježavanja: 144 Hz
Prijemnik/Prijem/Odašiljanje Digitalna televizija: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Indikator jačine signala: Da
Teletekst: Hipertekst od 1000 stranica
HEVC podrška: Da
Operativni sustav: Titan OS
Zvuk 2.0-kanalni
Izlazna snaga: 4 × 10W zvučnik punog raspona (40W)