Thomson 85QG7S14 4K UHD QLED PRO TV, 215 cm (85"), GoogleTV, 144Hz, pametni daljinski
Thomson Google TV 85" QLED Pro kombinira 4K UHD rezoluciju, zapanjujuće boje QLED zaslona i brzinu osvježavanja od 144 Hz za nevjerojatno glatku sliku. Uz podršku za Dolby Vision, Dolby Atmos i pametni sustav Google TV, nudi vrhunsko vizualno i audio iskustvo te potpunu povezivost za modernu zabavu. Cijeli opis
Trenutno nedostupno.
Dostava MALL
Broj: 51107562
Opis
Thomson Google TV 86" QLED Pro
Doživite glatke slike i visoku brzinu odziva u bogatoj 4K UHD kvaliteti uz Thomson Google TV 100" QLED Pro.
  • QLED zaslon prikazuje uravnoteženu svjetlinu, zapanjujuće kontraste i prošireni raspon boja.
  • 4K Ultra HD rezolucija može uhvatiti svaki detalj i uroniti vas u kristalno jasne slike.
  • Dolby Vision prilagođava svjetlinu u svakoj sceni i omogućuje točnu reprodukciju slike.
  • Dolby Atmos stvara dinamičan zvuk za impresivno audio iskustvo.
Thomson
SlikaNaziv
Brzina osvježavanja 144 Hz
SlikaNaziv
Odaberite svoju veličinu
QLED tehnologija
QLED tehnologija
Dolby Atmos
Dolby Atmos
4K UHD + Dolby Vision
4K UHD + Dolby Vision
Google TV
Google TV
Pametni daljinski upravljalnik
Pametni daljinski upravljač
Hotelski način rada HOTELSKI NAČIN RADA
Funkcije koje pruža HOTEL način rada su :
Hotelski način HOTEL MODE
Sadržaj paketa
  • TV prijemnik THOMSON 85QG7S14
  • pametni daljinski upravljač
  • kabel za napajanje
  • upute za uporabu
Tehnički detalji
Slika/Zaslon: Dijagonala zaslona: 85" / 215 cm
Rezolucija zaslona: 4K Ultra HD (3840 × 2160 px)
Tehnologija zaslona: QLED Pro
QLED: DA
Frekvencija osvježavanja: 144 Hz
Dolby Vision: DA
HDR10: DA
Dubina boje: 10 bita (1 milijarda nijansi)
Kvaliteta panela: A+
Dinamičko smanjenje šuma: DA
Adaptivno deinterlaciranje: DA
Kut gledanja: 178°
Procesor: CA75 (1,3 GHz) + CA55 (1,15 GHz)
Zvuk / Audio: AV Stereo: DA
Dolby Atmos: DA
Digitalni surround zvuk: DA (Digitalni surround zvuk)
Izlazna audio snaga: 24 W (2 × 12 W)
Ekvilizator / Balans: DA
Pametne značajke: Operativni sustav: Google TV
Google asistent: DA
Glasovno upravljanje: DA
Chromecast: DA (ugrađen)
Pametni/Glasovni daljinski upravljač: DA
Osvijetljene tipke na daljinskom upravljaču: DA
Medijski player: DA
HbbTV: DA
Povezivost: Wi-Fi: DA
Bluetooth: DA
HDMI ulazi: 2× HDMI 2.1, 2× HDMI 2.0
HDMI eARC: DA
HDMI CEC: DA
USB 2.0 portovi: 2
USB 3.0 portovi: 1
AV IN ulaz: DA
Priključak za slušalice: DA
Ethernet RJ-45: DA
CI+: DA
Prijemnik: DVB-T/T2/C/S/S2
Kodiranje videa: HEVC/H.265
S/PDIF (koaksijalni/optički): 1× optički
DiSEqC takt: 1.0 / 1.1 / 1.2
Unicable I / Unicable II: DA
Opće informacije: Energetski razred (SDR): F
Potrošnja energije (SDR): 155 kWh/1000h
Energetski razred (HDR): G
Potrošnja energije (HDR): 203 kWh/1000h
VESA standard: 200 × 400
Stalak / stopala: bočna stopala
Boja: crna
Dimenzije bez postolja (ŠxDxV): 1890 × 95 × 1082 mm
Dimenzije s postoljem (ŠxDxV): 1890 × 360 × 1115 mm
Dimenzije pakiranja (ŠxDxV): 2095 × 203 × 1230 mm