Samsung 70RU7022 LED televizijski prijemnik
Opis
Glavne značajke Samsung TV-prijemnika
- Dijagonala zaslona: 178 cm (70")
- Rezolucija UHD 3840 × 2160
- Operacijski sustav Tizen
- Elegantan dizajn
LED TV-prijemnik
TV-prijemnik 70RU7022 poznatog proizvođača Samsung dio je grupe Smart TV, pa mnogim najnovijim tehnologijama i inovativnim značajkama donosi najnovije korisničko iskustvo gledanja televizije. Na primjer, dostupni su Bluetooth i Wi-Fi, kao i glasovna kontrola uz Google Assistant i Alexa, što znači da možete upravljati televizorom samo svojim glasom. 70RU7022 oduševit će vas nevjerojatnom dijagonalom zaslona od 178 cm (70 "), UHD rezolucijom (3840 × 2160) i operativnim sustavom Tizen.
Iznimna slika i vrhunski zvuk
Tehnički detalji
| Boja | crna |
| Rezolucija zaslona | 3840 × 2160 UHD |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sustav) | Tizen |
| Osvježavanje zaslona | 50 Hz |
| HDR | DA |
| Dolby Digital Plus | DA |
| Glasovni nadzor | DA (Google Assistant, Alexa) |
| Wi-Fi / Bluetooth | DA |
| Priključci | 3× HDMI, 2× USB, 1× Component In (Y/Pb/Pr), 1× Digital Audio Out, 1× Ci Slot |
| Dimenzije sa stalkom | 1574,8 × 970,4 × 340,4 mm |
| Dimenzije bez stalka | 1574,8 × 877,9 × 59,9 mm |