Philips Evnia 8000 34M2C8600 monitor za igre, UWQHD, QD-OLED, 175 Hz, zakrivljen
Dostava MALL
Opis
Dizajniran za igrače i kreatore sadržaja
Glavne karakteristike :
Zasnovan za igralce in ustvarjalce vsebin
Dodatne funkcije
Dodatne značajke
  • DTS Sound™: Bogat, surround zvuk s poboljšanim dijalozima za potpuno audiovizualno iskustvo.
Usredotočite se na performanse, prepustite se estetici!
Philips Evnia ukrivljen gaming monitor – osredotočite se na zmogljivost, prepustite se estetiki!
Sadržaj paketa
  • Monitor sa postoljem
  • HDMI, DisplayPort, USB upstream kabel, USB-C na USB-C, kabel za napajanje
  • VESA nosač
  • upute
Tehnički detalji
Slika/Zaslon Dijagonala zaslona: 86,36 cm (34")
Omjer slike: 21:9
Panel: QD OLED
Veličina piksela: 0,2315 × 0,2315 mm
Svjetlina: SDR: 250 (APL 100%) nita, HDR: 450 (APL 10%) nita, HDR E/P: 1000 (APL 3%) nita
Boje prikaza: podrška za boje 1,07 milijardi boja (10 bita)
Raspon boja (min.): DCI-P3: 99,3%
Omjer kontrasta (tipičan): 1.000.000:1
SmartContrast: Mega Infinity DCR
Vrijeme odziva (tipično): 0,03 ms (od sive do sive)
Razlučivost: HDMI: 3440 × 1440 @ 100 Hz, DP/USB-C: 3440 × 1440 @ 175 Hz
Ambiglow: 4-strano
USB Hub: USB 3.2 Gen 1 / 5 Gb/s, USB-B uzvodno x 1, USB-A nizvodno x 4 (s 1 za brzo punjenje BC 1.2)
Audio (ulaz/izlaz): audio izlaz
Verzija: USB PD verzija 3.0
Udobnost Ugrađeni zvučnici: 5 W x 2, DTS
Plug and Play kompatibilnost: DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 11/10/8.1/8/7
Ostalo: Kensington brava, VESA nosač, MultiView – PP/PBP mod, 2× uređaja, KVM
ostalo Dimenzije sa postoljem (najviši položaj) / bez postolja: 813 × 553 × 295 mm / 813 × 367 × 135 mm