Philips Evnia 8000 49M2C8900L gaming monitor, zakrivljeni, 124 cm (48,9"), QD-OLED, 144 Hz
Zakrivljeni gaming monitor Philips Evnia 8000 49M2C8900L može se pohvaliti dijagonalom od 124 cm (48,9") i brzinom osvježavanja od 144 Hz. Zahvaljujući QD OLED tehnologijama, DisplayHDR™ TrueBlack 400 i DTS Sound™ udarnim zvučnicima, vaše iskustvo igranja uvelike je poboljšano. Cijeli opis
Dostava MALL
Opis
  • Dijagonala 124 cm (48,9")
  • OLED QD za vrhunske boje i živopisne slike
  • DisplayHDR™ TrueBlack 400 za nevjerojatne detalje u sjeni
  • Način rada LowBlueanti-flicker za zaštitu očiju
  • 10-bitni prikaz za glatke gradijente na slikama
  • Autentična slika visoke kvalitete zahvaljujući VESA ClearMR 8000
  • Ambiglow poboljšan umjetnom inteligencijom
  • Snažna značajka ShadowBoost
  • Poboljšani zvuk uz DTS Sound™
  • Ekstra široki zaslon 32 : 9
  • Dinamičko osvjetljenje
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
Ambiglow poboljšan umjetnom inteligencijom: za autentičniju zabavu
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
Snažna funkcija ShadowBoost: za poboljšanu vidljivost tamnih scena
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
DTS Sound™ s izlazom od 30 W: za poboljšani zvuk
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
32 : 9 SuperWide zaslon: za zamjenu postavki s više zaslona
Zaslon SuperWide od 49" s omjerom 32 : 9 i rezolucijom 5120 × 1440 dizajniran je da zamijeni postavke s više zaslona za ultraširoki prikaz. Korištenje zaslona čini se kao da koristite dva 27" 16 : 9 Quad HD zaslona jedan pored drugoga. Korištenje dvaju zaslona stoga je iznimno jednostavno bez kompliciranih postavki.
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
SmartImage Game Mode: Optimizirano za igrače
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
Manji vremenski odmak od uređaja do zaslona
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
Dinamičko osvjetljenje: Sinkronizirajte osvjetljenje na svim uređajima
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
LowBlue način rada prilagođen oku i antiflicker
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
Pravi 10-bitni za glatkije više gradijenata na slikama
Philips Evnia 8000 49M2C8900L
VESA ClearMR 8000: za autentične slike visoke kvalitete
Sadržaj paketa
  • 1× HDMI kabel
  • 1× DisplayPort kabel
  • 1× USB kabel za izlaznu jedinicu
  • 1× USB-C na USB-C kabel
  • 1× kabel za napajanje
  • 1× monitor sa postoljem
  • 1× korisnička dokumentacija
Tehnički detalji
SLIKA/ EKRAN
Veličina zaslona 124,3 cm/ 48,9"
Omjer slike 32 : 9
Vrsta ploče monitora OLED QD
Razmak između piksela 0,233 × 0,233 mm
Svjetlina SDR: 250 (APL 100%) nita/ HDR: 450 (APL 10%) nita/ HDR E/P: 1000 (APL 3%) nita
Boje zaslona 1,07 milijardi boja (10 bita)
Skala boja (normalno) NTSC 127,4%/ sRGB 153,1%/ Adobe RGB 125,2%
Skala boja (min.) DCI-P3: 99%
Omjer kontrasta (tipično) 1.000.000 : 1
SmartContrast Mega Infinity dinamički omjer kontrasta
Vrijeme odziva (uobičajeno) 0,03 ms (između sivih tonova)
Kut gledanja na C/R > 10 / 178º (V)/178º (N)
Poboljšanje slike SmartImage način igre
Najveća rezolucija 5120 × 1440 @ 144 Hz (DP), 5120 × 1440 @ 60 Hz (HDMI)
Učinkovito vidno polje 196,7 (H) x 339,2 (N) – pri zakrivljenosti 1800R
Učestalost osvježavanja kHz (V)/ 48 – 144 Hz (N)
sRGB Da
Delta E < 2 (sRGB)
Nema treperenja Da
Gustoća piksela 108,77 PPI
Način LowBlue Da
Premaz ekrana antirefleks, 2H
Kratka odgoda Da
Fleksibilna sinkronizacija Da
AMD FreeSync™ tehnologija Premium Pro
HDR DisplayHDR True Black 400 certifikat
Ambiglow 3-strana
Format piksela Q-traka RGB
Snažna značajka ShadowBoost Da
Jasna MR serija 8000
Dinamičko osvjetljenje prema Windowsima Da
POVEZIVOST
Ulaz signala HDMI 2.0 × 2/DisplayPort 1.4 × 1/USB-C x 1 (DP Alt mod, Power Delivery)
Ulaz za sinkronizaciju odvojena sinkronizacija
Audio (ulaz/izlaz) Izlaz
NAPAJANJE
Varijanta USB PD verzija 3.0
POGODNOST
Ugrađeni zvučnici 4 × 7,5 W, DTS
Plug & Play kompatibilnost DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 11/10/8.1/8
Broj jezika 21
Ostale pogodnosti Kensington brava, VESA nosač (100 × 100 mm), VESA zidni nosač
MultiView PIP/PBP način rada, 2 uređaja
KVM Da
Manje plavog svjetla zadovoljava zahtjeve standarda za manju količinu plave svjetlosti
ZVUK
Izlazna snaga 30 W, 2.2-kanalni
Poboljšanje zvuka DTS zvuk
Konfiguracija zvučnika 7,5 W x 2 visokotonca, 7,5 W x 2 niskotonca s plutajućim ulazom
STOJATI
Podešavanje visine 120 mm
Rotacija  –/+20 stupnjeva
Nagib  –5/15 stupnjeva
NAPAJANJE
Vrsta napajanja unutarnje
Napetost 100–240 V AC, 50–60 Hz
Isključeno 0,3 W (uobičajeno)
Na 156,50 W (tipično)
Način pripravnosti 0,5 W (uobičajeno)
LED indikator napajanja Rad – bijelo / stanje pripravnosti – bijelo (trepće)
Razred na energetskoj naljepnici gosp
UVJETI RADA
Nadmorska visina Rad: +12.000 stopa (3.658 m), mirovanje: +40.000 stopa (12.192 m)
Raspon temperature (tijekom rada) 0 do 40 °C
MTBF 30 000 sati
Relativna vlažnost zraka 20 – 80%