Samsung G60SF Odyssey G6 monitor, OLED, 500Hz (LS27FG602SUXEN)
Dostava MALL
Opis
Samsung Odyssey OLED G6
Nevjerojatna brzina 500Hz
Samsung Odyssey OLED G6 revolucionira svijet profesionalnog igranja s ultra visokom brzinom osvježavanja od 500Hz . U kombinaciji s munjevito brzim vremenom odziva od 0,03 ms (GtG) koje omogućuje napredna OLED tehnologija , pruža glatko iskustvo igranja bez kašnjenja i trenutni odgovor na svaki pokret u igri.
500Hz OLED Hitrost
OLED QHD Zaslon
Vrhunska OLED kvaliteta
Dizajn i povezivost
CoreLighting in Ergonomija
Glavne značajke
  • 27-inčni OLED QHD zaslon
  • Frekvencija osvježavanja 500 Hz
  • Vrijeme odziva 0,03 ms (GtG)
  • VESA DisplayHDR True Black 500
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • CoreLighting+ rasvjeta
Tehnički detalji/Značajke
Veličina zaslona 27,0" (68,58 cm)
Rezolucija 2560 × 1440 (QHD)
Vrsta matrice OLED
Osvježenje Maks. 500 Hz
Vrijeme odziva 0,03 ms (GtG)
Svjetlina 250 cd/m²
Kontrast 1.000.000:1
Priključci 2× HDMI 2.1, 1× DP, USB čvorište
Ergonomija Visina, nagib, okretanje, rotacija
VESA 100 × 100 mm