AOC Q27G3XMN monitor, 27, QHD, Mini LED, 180Hz, 1ms (Q27G3XMN/BK)
Dostava MALL
Opis
Uronite u svoj omiljeni sadržaj
Ovaj 68,6 cm (27") veliki monitor s ravnim zaslonom i QHD (2560×1440) rezolucijom izniman je izbor za igrače i entuzijaste multimedijskog sadržaja. Koristeći VA panel tehnologiju i Mini LED rasvjetu* * daje izvanrednu sliku s visokim kontrastom, jasnim detaljima i živim bojama. Monitor ima 16:9 omjer slike i čak 1,07 milijardi boja, što osigurava iznimno bogate i realistične tonove boja.
Brzina i odziv
Mogućnosti povezivanja i igranja
1
Energetska učinkovitost
1
Sadržaj paketa
  • 1× HDMI kabel
  • 1× USB-C kabel
  • Kabel za napajanje
Tehnički detalji
Veličina zaslona (inči) 68,6 cm (27")
Veličina zaslona (cm) 68,6 cm
Format zaslona Gavran
Obrada panela Protiv odsjaja (AG)
Palac gore 108.8
Razlučivost ploče 2560×1440
Naziv rezolucije QHD
Omjer slike 16:9
Vrsta panela VA
Vrsta pozadinskog osvjetljenja Mini LED
Maksimalna stopa osvježavanja 180 Hz
GtG vrijeme odziva 1 ms
Statički kontrast 4000:1
Dinamički kontrast 80M:1
Kutna vidljivost (CR10) 178°/178°
Boje zaslona 1,07 milijardi kuna
Svjetlo u nitima 1000 cd/m2
Vrijednost panela Haze 25%
Podrška značajki 1:1
Lokalno zatamnjenje 336 zona
Tehnologija sinkronizacije (VRR) Freesync Premium Pro
Vertikalna frekvencija signala (DP) 48–180 Hz (DP), 48–144 Hz (HDMI)
Horizontalna frekvencija signala (DP) 30–230 kHz (DP), 30–255 kHz (HDMI)
HDR (visoki dinamički raspon) VESA certificirani DisplayHDR™ 1000
Tehnologija plavog svjetla Slabo plavo svjetlo
Prostor boja (sRGB) CIE 1931 % 137,5%
Prostor boja (DCI-P3) CIE 1976 % 98,5%
Prostor boja (Adobe RGB) CIE 1976 % 95,5%
Bez treperenja
Delta E <2 (sRGB) Delta E<2 (sRGB)
Vrsta ruba (prednji) 3 strane bez okvira
Boja ruba (prednji) Crna, Crvena
Završna obrada rubova (prednja strana) Tekstura
Boja kućišta (zadnja strana) Crna, Crvena
Završna obrada kućišta (stražnja strana) Tekstura
Uklonjivi stalak
Kensington brava
VESA montaža 100×100
Nagib -3,5° ±1,5° ~ 21,5° ±1,5°
Podešavanje visine 130 mm
Rotacija -30° ±2° ~ 30° ±2°
Zaokret -90° ±2° ~ 90° ±2°
Način igre RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off
Nisko kašnjenje unosa
Igra Boja
Kontrola sjene
Križna laserska meta
Brojač okvira
Kompatibilnost konzole 2560×1440@120Hz
PS5 kompatibilnost 2560×1440@120Hz
Xbox X kompatibilnost 2560×1440@120Hz
Potrošnja energije (uobičajena) 54 W
Potrošnja energije u stanju mirovanja 0,5 W
Potrošnja struje isključena 0,3 W
HDMI HDMI 2.0 × 2
HDCP (HDMI verzija) HDCP 2.2
DisplayPort DisplayPort 1,4 × 1
Izlaz za slušalice 3,5 mm
Dimenzije proizvoda s bazom (ŠxVxD) 614,4 × 403,3~533,3 × 302,6 mm
Dimenzije proizvoda bez baze (ŠxVxD) 614,4 × 365,6 × 71,8 mm
Dimenzije pakiranja (ŠxVxD) 805 × 480 × 162 mm