Corsair Vengeance RGB PRO SL memorija, DDR4, 16GB (2x8GB), 3200MHz, CL16, XMP 2.0 (AMD/Intel), UDIMM, crna (CMH16GX4M2E3200C16)
CORSAIR VENGEANCE RGB PRO SL 16GB (2×8GB) memorija pruža DDR4 performanse na 3200MHz i CL16 latenciji. Moduli su visoki samo 44 mm, što osigurava izvrsnu kompatibilnost s zračnim hladnjacima i manjim kućištima. Imaju dinamično, pojedinačno adresabilno RGB osvjetljenje kojim se upravlja putem iCUE softvera i podršku za Intel XMP 2.0 za jednostavno overclockanje na Intel i AMD sustavima.
Cijeli opis
Trenutno nedostupno.
Dostava
MALL
Opis
Vengeance memorija
- Optimizacija za Intel i AMD : Izvrsne performanse na najnovijim generacijama obje platforme.
- Kompaktna visina od 44 mm : Pogodno za sustave s velikim hladnjacima i kompaktnim kućištima.
- Dinamičko RGB osvjetljenje : Višezonsko osvjetljenje koje se može u potpunosti prilagoditi.
- Intel XMP 2.0 : Jednostavno postavljanje optimalne brzine jednim klikom u BIOS-u.
- Hladnjak od anodiziranog aluminija : Učinkovito odvođenje topline i elegantna crna završna obrada.
- iCUE podrška : Ujedinjena kontrola nad cijelim CORSAIR ekosustavom uređaja.
Tehnički detalji
| Kapacitet | 16 GB (2 × 8 GB) |
| Vrsta memorije | DDR4 |
| Ubrzati | 3200 MT/s |
| Testirana latencija | 16–20–20–38 |
| Napon | 1,35 V |
| Format | UDIMM |
| Rasvjeta | RGB (višezonski) |
| Visina modula | 44 mm |