Philips Evnia 6000 34M2C6500 gaming monitor, zakrivljeni, 86,4 cm (34"), UWQHD, QD-OLED, 1800R, 175Hz
PROMO KOD – 10 % popusta s kodom 10SPK26H do 31. 5. 2026.
Cijeli opis
s automatski unesenim kodom
Dostava MALL
s automatski unesenim kodom
Opis
  • Dijagonala 86,36 cm (34")
  • OLED QD za vrhunske boje i živopisne slike
  • VESA DisplayHDR™ True Black 400 certificiran za nevjerojatne detalje u sjeni
  • Kristalno jasne slike zahvaljujući UltraWide QHD tehnologiji s 3440 × 1440 piksela
  • Širi raspon boja tehnologija iznimno širokog spektra boja
  • Autentična slika visoke kvalitete zahvaljujući VESA ClearMR 9000
  • Ambiglow poboljšan umjetnom inteligencijom
  • MultiView za istovremeno dvostruko povezivanje i gledanje
  • naginjanje, rotiranje i podešavanje omogućeno
  • Pametni nišan za bolje nišanjenje i veću zabavu
  • Dinamičko osvjetljenje
Philips Evnia 6000 34M2C6500
Philips Evnia 6000 34M2C6500
Philips Evnia 6000 34M2C6500
DisplayHDR™ TrueBlack 400 za nevjerojatne detalje u sjeni
Philips Evnia 6000 34M2C6500
Ambiglow poboljšan umjetnom inteligencijom: za autentičniju zabavu
Philips Evnia 6000 34M2C6500
Širi raspon boja s tehnologijom ultraširokog spektra boja
Philips Evnia 6000 34M2C6500
Smart Crosshair: za bolje ciljanje i više zabave
Philips Evnia 6000 34M2C6500
MultiView omogućuje istovremeno dvostruko povezivanje i gledanje
Philips Evnia 6000 34M2C6500
SmartImage Game Mode: Optimizirano za igrače
Philips Evnia 6000 34M2C6500
Podešavanje nagiba, zakretanja i visine omogućuje idealan položaj gledanja
Philips Evnia 6000 34M2C6500
Dinamičko osvjetljenje: Sinkronizirajte osvjetljenje na svim uređajima
Philips Evnia 6000 34M2C6500
CrystalClear slike s UltraWide QHD zaslonom s 3440 × 1440 piksela
Philips Evnia 6000 34M2C6500
Zakrivljeni dizajn zaslona za još autentičnije iskustvo
Philips Evnia 6000 34M2C6500
VESA ClearMR 9000: za autentične slike visoke kvalitete
Sadržaj paketa
  • 1× HDMI kabel
  • 1× DisplayPort kabel
  • 1× USB kabel za izlaznu jedinicu
  • 1× USB-C na USB-C kabel
  • 1× kabel za napajanje
  • 1× monitor sa postoljem
  • 1× VESA nosač
Tehnički detalji
SLIKA/ EKRAN
Veličina zaslona 86,36 cm/ 34"
Omjer slike 21 : 9
Vrsta ploče monitora OLED QD
Razmak između piksela 0,2315 × 0,2315 mm
Svjetlina SDR: 250 (APL 100%) nita, HDR: 450 (APL 10%) nita, HDR E/P: 1000 (APL 3%) nita
Boje zaslona 1,07 milijardi boja (10 bita)
Skala boja (normalno) sRGB 148,8%*, Adobe RGB 97,8%
Skala boja (min.) DCI-P3: 99%
Omjer kontrasta (tipično) 1.000.000 : 1
SmartContrast Mega Infinity dinamički omjer kontrasta
Vrijeme odziva (uobičajeno) 0,03 ms (između sivih tonova)
Kut gledanja na C/R > 10 / 178º (V)/178º (N)
Poboljšanje slike SmartImage način igre
Najveća rezolucija HDMI: 3440 × 1440 @ 100 Hz, DP: 3440 × 1440 @ 175 Hz
Učinkovito vidno polje 800,1 (H) x 337,1 (N) – pri zakrivljenosti 1800R
Učestalost osvježavanja HDMI: 30k-160kHz (V)/48–100Hz (N), DP: 30k-275kHz (V)/48–175Hz (N)
sRGB Da
Delta E < 2 (sRGB)
Nema treperenja Da
Način LowBlue Da
Način LowBlue Da
Premaz ekrana antirefleks, 2H
Kratka odgoda Da
EasyRead Da
Fleksibilna sinkronizacija Da
HDR DisplayHDR True Black 400 certifikat
Ambiglow 3-strana
Format piksela Q-traka RGB
Smart Crosshair Da
Pametni snajper Da
Snažna značajka ShadowBoost Da
MultiView Da
Snažna značajka ShadowBoost PBP/PIP, 2 x uređaj
Manje plavog svjetla zadovoljava zahtjeve standarda za manju količinu plave svjetlosti
Jasna MR serija 9000
Dinamičko osvjetljenje prema Windowsima Da
POVEZIVOST
Ulaz signala HDMI 2.0 × 2, DisplayPort 1.4 × 1
Ulaz za sinkronizaciju odvojena sinkronizacija
Audio (ulaz/izlaz) izlaz za slušalice
HDCP HDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI/DisplayPort)
POGODNOST
Ugrađeni zvučnici ne
Plug & Play kompatibilnost DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 11/10
Broj jezika 21
Ostale pogodnosti Kensington brava, VESA nosač (100 × 100 mm), VESA zidni nosač
MultiView PIP/PBP način rada, 2 uređaja
KVM Da
STOJATI
Podešavanje visine 130 mm
Rotacija  –/+30°
Nagib  –5/20°
NAPAJANJE
Vrsta napajanja unutarnje
Napetost 100–240 V AC, 50–60 Hz
Isključeno 0,3 W (uobičajeno)
Na 98,9 W (uobičajeno)
Način pripravnosti 0,5 W (uobičajeno)
LED indikator napajanja Rad – bijelo / stanje pripravnosti – bijelo (trepće)
Razred na energetskoj naljepnici F
UVJETI RADA
Nadmorska visina Rad: +12.000 stopa (3.658 m), mirovanje: +40.000 stopa (12.192 m)
Raspon temperature (tijekom rada) 0 do 35°C
MTBF 30 000 sati
Relativna vlažnost zraka 20 – 80%