Samsung G75F Odyssey G7 monitor, zakrivljeni, VA, 180Hz (LS40FG750EUXEN)
PROMO KOD – 10 % popusta s kodom 10SPK26H do 31. 5. 2026.
Cijeli opis
s automatski unesenim kodom
Dostava MALL
s automatski unesenim kodom
Broj: 52413556
Opis
Samsung 40 G75F Odyssey G7
Imerzivno iskustvo igranja
Ukrivljen 1000R zaslon
180Hz osveževanje
Prikaz brzine i struje
Vrhunska slika i povezivost
HDMI 2.1 in HDR
Glavne značajke
  • 40-inčni WUHD (5120 × 2160) zaslon
  • Zakrivljenost 1000R
  • Frekvencija osvježavanja od 180 Hz i vrijeme odziva od 1 ms
  • HDMI 2.1 i DisplayPort konektori
  • VESA DisplayHDR 600 i HDR10+ za igranje
  • AMD FreeSync Premium Pro
Tehnički detalji/Značajke
Veličina zaslona 101,60 cm (40,0")
Rezolucija 5120 × 2160 (WUHD)
Vrsta matrice VA, zakrivljeni 1000R
Brzina osvježavanja Maks. 180 Hz
Vrijeme odziva 1 ms (GtG)
Svjetlina 350 cd/m2
Kontrast 3000:1
Veze 2× HDMI 2.1, 1× DP 1.4, USB čvorište
Ergonomija Visina (120 mm), nagib, rotacija
VESA 100 × 100 mm